Reference

SKVĚLÝ BUFET!
A JEŠTĚ LEPŠÍ OBSLUHA!

Věra


Dobrý bufet, ale kafe je hrůza!! Měl jsem sucho v ústech a nedalo se to!!

Sachista

Mohl by tu být někdo před zápasy - abych si mohl dát kafe :)

Pepa z Depa


LEVNÉ A CHUTNÉ KLOBÁSKY

Jarda007

Skvělý bufet,výborné klobásky a super ceny. Příjemná a milá obsluha. 👍👍

Lelka

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky