Reference

SKVĚLÝ BUFET!
A JEŠTĚ LEPŠÍ OBSLUHA!
Věra

Dobrý bufet, ale kafe je hrůza!! Měl jsem sucho v ústech a nedalo se to!!
Sachista

Mohl by tu být někdo před zápasy - abych si mohl dát kafe :)
Pepa z Depa

LEVNÉ A CHUTNÉ KLOBÁSKY
Jarda007

Skvělý bufet,výborné klobásky a super ceny. Příjemná a milá obsluha. 👍👍
